Znajdź wysoką jakość

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się branżą budowlaną i bywa największym producentem bram garażowych, oraz napędów. Marka Hörmann jest spółką rodzinną operującą na dystansie dziesięcioleci. Przedstawia poświadczenie najdoskonalszych środków oraz najdoskonalszej klasy artykułów.

Spółka Hörmann jest kierowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków twórcy firmy, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa centrala spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza biurami bazy, mieszczą się też składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, marka posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma angażuje w nich ponad stu wysoce wyuczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć wspólników handlowych w zasięgu całego państwa. Poświadcza ona błyskawiczny oraz profesjonalny serwis oraz gwarantuje dogodną, fachową obsługę klienta.