Znajdź wysoką jakość

Uwydatniamy Państwu nieprzeciętny twór widoczny na rynku. Nasza firma od latek interesuje się realizacją uchwytów hamulcowych.

Część naszych klamek hamulcowych została zbudowana z aluminium, z kolei kolejną kolekcję uchwytów eksponujemy, wyprodukowaną z tworzywa nienaturalnego, stopu magnezu oraz włókna węglowego. Wszelkie nasze klamki są zaopatrzone w dodatkową regulację, jaka gwarantuje kolarzom o delikatnych rękach, superkomfortowe również kompromisowe sięganie do klamki. W naszych sklepach pozyskają Państwo rozmaite uchwyty hamulcowe, dostrojone do wszelkiego rodzaju bicykla.

Dysponujemy między innymi uchwyty fasonu szosowego kiedy również uchwyty do hamulców hydraulicznych. Część naszych klamek do hamulców hydraulicznych jest sprzedawana w zestawie wraz z zaciskami także z przewodami hydraulicznymi bez dodatkowych wydatków. Zaś dodatkowe części do uchwytów nie są ze sobą dobrane a wówczas, powinno się je zamawiać osobno.

Jeżeli są Państwo zafascynowani naszą kolekcją sprzedaży, więc zachęcamy do wstąpienia do naszych supermarketów stacjonarnych, natomiast także namawiamy do spojrzenia na naszą witrynę internetową na jakiej odszukają Państwo } nasz supermarket multimedialny, jaki zapewnia dystrybucję internetową klamek do Państwa domków. Ciepło zapraszamy do nabycia naszych klamek hamulcowych.