Znajdź wysoką jakość

Namawiamy ciepło Państwa do nabycia luksusowego zestawu, klamki z rozetą.

Ten niezrównany zestaw prawdopodobnie przysporzy się Tobie do wrót toaletowych, jednakoż może poskutkować również do wrót domowych. Klamka zaś rozeta w całości pozostała okryta wysoce gatunkowym metalem bez żadnych elementów syntetycznych. Do pakietu spajamy także trzpień w pomiarze ogólnym także pakiet śrub montażowych, do których dołączono wkręty plus śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór jakiego, trafia uchwyt i rozeta, jest możliwość wyboru rozety z wkładką na klucz, lub blokadą do drzwi toaletowych. Nasze uchwyty plus rozety mają ciekawe zdobienie, w tonacji satyny czy chromu. Do wszelakiego wariantu uchwytów, nasza spółka dopisuje roczną gwarancję.

Cały komplet możemy do Państwa nadać w kapitalnym opakowaniu. Nasze uchwyty rozróżnia znakomite połączone z niezwykle przystępną stawką na rynku. Już teraz zachęcamy Państwa do nabytku. Zlecenie można dostarczyć za doradztwem naszej strony internetowej na jakiej powinno się wypełnić dokument zgłoszeniowy lub telefonując na poniższy numer telefonu. Gorąco namawiamy.