Znajdź wysoką jakość

Nasz zakład od lat profesjonalizuje się w montowaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z pomyślnej klasy materiałów. Zadbaliśmy o drobiazgowe szczegóły. Burty naszych przyczep są aluminiowe, natomiast, powierzchnia transportowa przyczepy została zaaranżowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym również, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są realizowane z zaszczytnej marki blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej albo zmieszania płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Przy tym, w każdej z przyczep są przyłączone żabki ładunkowe, tak aby w przejrzysty przepis było można dostarczać wszystek fasonów surowców.

Na osobliwe zamówienia mocujemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyekwipowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu wynikowi nasze przyczepy mogą naraz usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej oferty rekomendujemy przyczepę uchylną, zawierającą aparat siłownika hydraulicznego, wtenczas przyczepa może usługiwać jako laweta do dostawiania samochodów osobowych, poza tym do komunikacji wszystek aparatów specjalistycznego pożytku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ultranowoczesną propozycją i skorzystania z promocji.