Znajdź wysoką jakość

Z przyjemnością przyjmujemy Ciebie w naszym supermarkecie. Mamy do zaprezentowania najwyrazistszej klasy doczepkę kempingową. Jeżeli poszukujecie Państwo idealnej przyczepy, która ma posłużyć na lata wtenczas nawołujemy do nabycia typu doczepki z aktualnego roku. Czemuż właśnie niniejszą doczepę zachwalamy? Mianowicie, właśnie ten model przyczepy pozostał zaplanowany w ideę najwybitniejszego szychu dla jego posiadaczy.

Nasza doczepka kempingowa ma klimatyzację dachową, układ ogrzewania, telewizor, kobierczyki akuratnie ułożone do rozmiaru doczepy, parkiet na posadzce, zbiornik z ciepłą wodą, kopię wzorcowego kominka tudzież ponadto lakierowane przody.

Ekstra, w wyekwipowaniu naszej doczepki znajdą Państwo obszerną kuchnię, piękne drewniane meble z wkomponowanym oświeceniem, drzwi i okna z zasłoną, praktyczne legowisko z puchatym materacem, i dodatkowo atrakcyjną otomaną poświęconą gwoli pasażerów. Jeśli chodzi o stronę techniczną naszej doczepy to pozostała ona wyposażona w zredukowany stopień wchodzący, ocynkowane amortyzatory, wspartą konfigurację dachową i armaturę grzejną. Nasza przyczepa jest dedykowana na czasochłonne wycieczki. Dzięki niej w każdorazowej sekundzie możesz nieskazitelnie wypocząć zaś przygotować się do dalszej jazdy.

Przychylnie namawiamy Cię do przeglądnięcia naszych przyczep w w supermarketach stacjonarnych.