Znajdź wysoką jakość

Na ile wesołe ma być wesele?
Bez wątpliwości jeśli wesele ma przejść do historii klanu i byćopowiadane przez biesiadników powiatu, to bez wahania powinno być po prostu nieszablonowe, ale bez względu na wszystko musi zwłaszcza być cokolwiek trochę krwawe.

Te wymienione oczekiwania są w opozycji, ale wyjątkowe zjawisko, jakim bywa wesele wymusza zjawiska mało kiedy spodziewane. W aktualnej tradycji tak się umówiono, że na wesele uczestnicy zjawiają się z pozytywnym nastawieniem, jak już w ogóle otrzymał zajawkę to kamień wielki z głowy mu spadł i niebezpieczeństwo ostracyzmu środowiskowego na na teraz została rozwiana. To jest ta krotochwilna myśl, nazajutrz jest odrobinę minorowo bynajmniej póki co nie dramatycznie. Gorączkowe stosunku zakupów do zasobności kieszeni konfiguruje nam fizjonomię, stres powoli zaczyna o sobie dawać znać ponieważ nie całkiem układa bywasię tak jak pragniemy. Napięcie rośnie, wesele tuż tuż, ceny rosną, nastrój karleje.

Punkt szczytowy zwiastuje ekstazę, wesele jako wydarzenie nabiera rumieńców i cociekawscy uczestnicy inicjują skanowanie falowania atmosfery.
Zasadą jest, że im weselszy wesele ma początek tym silniej gwałtowny przebieg ma zwieńczenie.