Znajdź wysoką jakość

Fabryka Geowip działa w podpoznańskich Wronkach. to marka prowadząca działania na polu geologii i geotechniki. Robi przeróżne prace połączone z wierceniami zacząwszy od pomysłu, do stworzenia elektronicznego spraw i dokumentacji. Wiercenia geotechniczne to ważka prac zakładu.

Marka ma nowocześniejszy park maszynowy do robienia odwiertów zarówno sposobem bez użycia wody jak i z użyciem wody. W pole ich aktywności wchodzą również badania w laboratorium ziemi i zbiorników wodnych. Marka ma najrozmaitsze certyfikaty i uprawnienia do uprawiania prac na polu geotechniki i geologii. Ogromnie dużo przedsiębiorstw korzystało z pomysłów i na ich serwisie www da się przeczytać świadectwa dyrektorów przedsiębiorstw, jakie doceniają jako zakład fachową i obowiązkową.
Prócz wierceń marka proponuje pompy do wody, handel nimi oraz zakładanie i wiercenie studni. W obręb oferty wchodzi koncept otworu studziennego, uzbrojenie terenu, konstrukcja cembrowiny otworu studziennego, pierwsze pompowanie, stworzenie papierów urzędowych