Znajdź wysoką jakość

Postawię dla siebie baseny. Ewentualnie pobuduję baseny, sam rozmyślam jak mam rzec.

Przypuszczalnie, zbuduję przynajmniej dwa. Główny w budynku, jaki dopiero zbuduję, na drugiej kondygnacji drugi na zewnątrz z dala od boiska do rugby, w pobliżu pola sąsiada,chyba z rozsuwanym dachem.
Maksymalny luz,kasiory wystarcza mi jak na księżyc,baseny mogą być przynajmniej trzy, problem zaledwie, by komarów nie rozmnożyło się za wiele, jakiś wyjątek nie daje różnicy,ale już wataha dziękuję bardzo.

Główny macher który omawiane baseny powinien stworzyć cokolwiek mi wzmiankował, że owad w tych kontekstach zginie, po chwili się zmieszał i skasował,ale niesmak został. Idiota patentowany najwyraźniej.
Podsumowując baseny mają być być może dwa,rozmyślam nad trzecim,w lochu ,uważa się piwnica a tam okna i bramo odrębne powstanie na werandę,tuż w pobliżu siłowni. Siłownia powinna być najważniejsza a właściwie nie aż siłownia co budowa ciała,tyle że ćwiczyć należy. Baseny jedynie dla umięśnienia,żadne tam zabawy z kobietami.

Hacjenda ma być jak ze snu,trzy piętra i parter,ale tutaj nie wiem do czego zaliczyć piwnicę,toć piwniczka to może być parter lub dodatkowe piętro. Imponujące jak widać postanowienie powstaje w mojej głowie.