Znajdź wysoką jakość

Firmy Hormann naprawdę trudno nie kojarzyć. Większość polskich domów posiada produkty tej marki. Wynika to główne z faktu, że Hormann opinie ma bardzo dobre i to zarówno w Polsce, jak i za granicą naszego pięknego kraju. Bez wątpienia wpływ na tak dobre opinie marki Hormann ma jakość Hormanna. Na wstępie chciałbym także dodać, że nie jest artykuł reklamowy. Mam zamiar zwrócić uwagę innych firm z każdej branży na pewne rzeczy, które jakimś dziwnym trafem im umykają.

Hormann- opinie, opinie, opinie…

Na początku słowem wstępu warto dodać, że z pewnością żadna firma nie jest w stanie zadowolić każdego klienta. Klienci przecież są różni. Jeden klient ceni sobie funkcjonalność, drugi odporność, a dla trzeciego liczy się cena.

Jak więc marka Hormann zdobyła tak dobre opinie?

Nie mówimy tu o działaniach marketingowych, gdyż każda firma posiada dział marketingu, który dba o dobry wizerunek marki w sieci. Przy takiej skali rynku na jakim działa marka Hormann nie możliwe by były same działania marketingowe. Ponadto sam marketing się nie obroni. Marka Hormann postawiła na jakość. Moim zdaniem był to bardzo dobry krok, by wyrobić sobie dobrą markę na rynku. Dlaczego więc inne firmy nie tylko z branży budowlanej wolą produkować dużą ilość produktów, ale kosztem jakości?

Stwarzanie problemów dla klienta nigdy nie będzie korzystne z punktu widzenia budowania dobrej marki!

Potraktujcie to jako apel

Drodzy właściciele firm, pamiętajcie o tym, że klient nie jest głupi. Większość klientów zdaje sobie sprawę z tzw syndromu żarówki (żarówkę stworzono w taki sposób, żeby po określonej ilości cykli przestawała działać). Dlaczego lodówki kupione 30 lat temu działają do tej pory, a nowe lodówki działają 5 lat i po gwarancji trzeba kupić nową? Idźcie drogą jaką idzie marka Hormann. Co prawda nie zarobicie na serwisie, ale zyskacie klientów zaufanych i oddanych.